Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Rock Photo
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 15 zákazníkov Zobraziť komentáre (6)

Rock Photo

Jedinečný fotodarček s nevšedným vzhľadom. Vašu fotografiu vytlačíme priamo na bridlicový plát. Prírodná štruktúra kameňa dodá všetkým fotografiám výnimočný vzhľad. Skvelý nápad, ako urobiť radosť všetkým babičkám alebo mamičkám. Vhodné aj ako darček pre zamilovaných alebo skrátka ako krásna dekorácia na rodinný krb. Priama tlač na kameň zaručí dlhodobú životnosť. Dodávame s plastovými stojančeky, ktoré je možné ľubovoľne prispôsobiť.

Bridlicový plát k potlači fotografií, ale aj obrázkov. Rozmer: 15 x 20 cm. Prírodný povrch, nepravidelný okraj. Každý kus je originál s ohľadom na povrch a tvar okrajov. Tlač fotografií ľubovoľne na šírku, alebo na výšku.

Navrhni si
Simona T. 15.12.2015

Biela, 15 x 20 cm

Kateřina Č. 13.1.2019

Biela, 15 x 20 cm

krásný předmět, skvělý dárek, naprosto originální.

Miroslav Š. 13.6.2018

Biela, 15 x 20 cm

opravdu nádhera

šárka h. 28.2.2018

Biela, 15 x 20 cm

rychlé zpracování

Radka L. 1.12.2017

Biela, 15 x 20 cm

Barevnost trochu ujíždí do hnědé, ale vypadá to i tak dobře.

Ivan M. 18.12.2016

Biela, 15 x 20 cm

Velmi krásné a kvalitní. Potisk fantastický.

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Malý princ
Love
Heart beat
I love you
Parkour - Zombie Apocalypse
Ideme spolu
Angel and devil
Sovičky
ET
James Bond
Freddie Mercury
Masaryk
Květinový rámeček
Cyklista
Lana Del Rey
Together forever
Muerte makeup
Vlk
Zobraziť ďalšie

Ďalšie plakáty a fotoplátna

Fotoplátno malé 60x40 cm
Plakát
Fotoplátno panorama 150x55 cm
Fotoplátno veľké 120x70 cm
Zobraziť viac