Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Dámska mikina bez kapucne
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 9 zákazníkov Zobraziť komentáre (4)

Dámska mikina bez kapucne

Príjemná, kvalitná mikina pripravená pre potlač podľa vašeho návrhu. Nadizajnujte si originálny fashion kúsok a vyrazte do ulíc pohodlne, no predsa chick! Mikina má volný strih a patenty na rukávoch i spodnom leme.

280 g / m², 80% česaná ring spun bavlna, 20% polyester s česanou fleecovou podšívkou (Light Oxford: 70% bavlna, 30% polyester),

Navrhni si
Patrik J. 19.12.2017

černá, S

potisk bol trochu posunutý. Bolo to však spôsobené aj mojou chybou pretože som si to nedal skontrolovať odborníkom, nič čo by trochu farby na textil nevyriešilo, inak maximálna spokojnosť. :)

Monika K. 23.1.2019

Svetlo sivý melír, L

Gabriela O. 12.2.2018

černá, M

Zuzana P. 27.1.2019

Biela, XS

Přesně pidle představ a naprostý originál ☝️

Kristýna S. 24.11.2018

Námornická modrá, S

Skvělý potisk, skvělá kvalita jak mikiny tak potisku, jedině doporučuji.

Markéta F. 25.10.2018

Svetlo sivý melír, M

Zatím jsem ji neprala, ale myslím, že naruby prané v pohodě vydrží. Na vnitřní straně mikiny by lépe vyhovovala bavlna.

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Love cat
I Love Amsterdam
SAUSAGE DOG
Freddie Mercury
Best friends forever
Keep calm
Malý princ
Michael Jackson
I love
Heart beat
Love
Karel Gott
Guy Fawkes - Anonymous
Jednoduché srdce
Jednorožec
Štír
Pulp Fiction
Lev
Zobraziť ďalšie

Ďalšie dámske mikiny

Retro športová bunda Baseball unisex
Dámska mikina s kapucňou
Dámska mikina na zips
Dámske tepláky