Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Dámska mikina bez kapucne
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 6 zákazníkov Zobraziť komentáre (2)

Dámska mikina bez kapucne

Príjemná, kvalitná mikina pripravená pre potlač podľa vašeho návrhu. Nadizajnujte si originálny fashion kúsok a vyrazte do ulíc pohodlne, no predsa chick! Mikina má volný strih a patenty na rukávoch i spodnom leme.

280 g / m², 80% česaná ring spun bavlna, 20% polyester s česanou fleecovou podšívkou (Light Oxford: 70% bavlna, 30% polyester),

Navrhni si
Gabriela O. 12.2.2018

černá, M

Markéta F. 25.10.2018

Svetlo sivý melír, M

Zatím jsem ji neprala, ale myslím, že naruby prané v pohodě vydrží. Na vnitřní straně mikiny by lépe vyhovovala bavlna.

Patrik J. 19.12.2017

černá, S

potisk bol trochu posunutý. Bolo to však spôsobené aj mojou chybou pretože som si to nedal skontrolovať odborníkom, nič čo by trochu farby na textil nevyriešilo, inak maximálna spokojnosť. :)

Kristýna S. 5.6.2018

Námornická modrá, S

Lucia K. 30.5.2018

Svetlo sivý melír, M

Matěj K. 15.12.2017

černá, M

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

I Love Amsterdam
Keep calm
Jednoduché srdce
Death Mickey
Malý princ
Heart beat
Karel Gott
Starwars coffee
Štír
House
Fleky
plameniak
Lev
Dog mother wine lover
Skull
Mopslík
Jeleň
USA
Zobraziť ďalšie

Ďalšie dámske mikiny

Dámska mikina na zips
Retro športová bunda Baseball unisex
Dámska mikina s kapucňou
Dámske tepláky