Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Dámska mikina na zips
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 24 zákazníkov Zobraziť komentáre (5)

Dámska mikina na zips

Skvelá dámska mikina na zips s kapucňou, ktorú vám potlačíme presne podľa vášho návrhu. Mikina s vlastnou potlačou je skvelým darčekom pre každého. Stačí vybrať vhodnú fotografiu, text či niektorý z našich pripravených motívov a za pár dní máte darček doma. Mikina je ušitá z mäkkého, príjemného materiálu a má strih, v ktorom vynikne ženská postava.

Materiál: 280 g / m², 80% česaná bavlna, 20% polyester

Navrhni si
Marta B. 2.11.2012

Námornická modrá, L

ostala som milo prekvapená s kvalitou výrobku

Lucia P. 8.1.2018

Purple, XS

Eva P. 9.12.2018

Svetlo sivý melír, M

Velmi kvalitní materiál i potisk!

Marta P. 25.10.2016

černá, L

Předčilo očekávání =)

Monika M. 22.8.2015

černá, S

Je to darek pro mamku a je perfektní

Marie K. 26.11.2014

Červená, XL

vypadá kvalitně

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

In love
Zmrzlina samolepka
Kotva
ČSSR
Býk
Joker
Lakosťa
Kačenka
Vzor s jelenem
Malý princ
Michael Jackson
I love
Heart beat
Karel Gott
Jednorožec
Queen
liška
Michael
Zobraziť ďalšie

Ďalšie dámske mikiny

Dámska mikina s kapucňou
Retro športová bunda Baseball unisex
Dámska mikina bez kapucne
Dámske tepláky