Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Dámska mikina na zips
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 24 zákazníkov Zobraziť komentáre (5)

Dámska mikina na zips

Skvelá dámska mikina na zips s kapucňou, ktorú vám potlačíme presne podľa vášho návrhu. Mikina s vlastnou potlačou je skvelým darčekom pre každého. Stačí vybrať vhodnú fotografiu, text či niektorý z našich pripravených motívov a za pár dní máte darček doma. Mikina je ušitá z mäkkého, príjemného materiálu a má strih, v ktorom vynikne ženská postava.

Materiál: 280 g / m², 80% česaná bavlna, 20% polyester

Navrhni si
Marta B. 2.11.2012

Námornická modrá, L

ostala som milo prekvapená s kvalitou výrobku

Lucia P. 8.1.2018

Purple, XS

Eva P. 9.12.2018

Svetlo sivý melír, M

Velmi kvalitní materiál i potisk!

Marta P. 25.10.2016

černá, L

Předčilo očekávání =)

Monika M. 22.8.2015

černá, S

Je to darek pro mamku a je perfektní

Marie K. 26.11.2014

Červená, XL

vypadá kvalitně

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

In love
Zmrzlina samolepka
Heart beat
Michael Jackson
Jednoduché srdce
Kotva
ČSSR
Býk
Joker
Lakosťa
Kačenka
Vzor s jelenem
Malý princ
liška
I love
Queen
Karel Gott
Lienka
Zobraziť ďalšie

Ďalšie dámske mikiny

Dámska mikina bez kapucne
Dámska mikina s kapucňou
Retro športová bunda Baseball unisex
Dámske tepláky