Switch to English  X 
Vianoce stíhame! Termíny pre Vaše Vianočné darčeky zde
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Veľký vankúš
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 28 zákazníkov Zobraziť komentáre (7)

Veľký vankúš

Ideálny darček pre ženy aj mužov. Vložte vlastnú fotografiu alebo text a navrhnite si pekný dekoračný vankúš. Osvedčený a spokojnými zákazníkmi veľmi obľúbený darček. Príjemný, mäkký, povlak je možné prať v práčke. Nyní tiež vo veľkom rozmerov 80x40 cm

Krásne mäkučký veľký vankúš. Rozmery 80 x 40 cm, hypoalergénne výplň. Poťah na zip. Možno prať v práčke.

Vzory:
Navrhni si
Martin H. 25.9.2014

Biela

Veľmi kvalitná práca príjemná na dotyt prekrásne, ochotný personál odpovedať na emaily.

Jana N. 6.12.2015

Biela

Jana S. 17.2.2014

Biela

Nina K. 28.12.2017

Biela

Super, pořizovali jsme polštář jako dárek a obdarovaní byli nadšení :-)

Kvetoslava P. 17.12.2017

Biela

Kvalita potlace 5z5, tak ako som si to predstavoval, kvalita obliečky 5z5, samotný vankúš v obliečke 2z5. Vankúš by mohol byt objemnejsi! Je dost tenky a celkovo nijaky, za 33 eur som ocakaval ze to uz nebudem musieť riesit, no samotny vankus asi kupim niekde inde a pouzijem len obliecku, ale inak spokojnost

Lukáš M. 18.7.2017

Biela

Povrch polštáře lehce hrubší. V tomto případě to však přidává na realističnosti.

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

I love
Jednoduché srdce
I love you
Malý princ
Medvedík s balónikmi
Love you forever
Angel and devil
Love call
Kvetinové srdce
Milenci
Love bears
Love
Myslím na teba
Horoskop - panna
Medvedík srdce
Zaľúbené srdcia
I love you
I love you
Zobraziť ďalšie

Ďalšie vankúše

Vankúš
Vankúš Srdce
Vankúš 50x50 cm
Levanduľový vankúš
Zobraziť viac