Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Ľanový vintage vankúš
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 57 zákazníkov Zobraziť komentáre (11)

Ľanový vintage vankúš

Zútulni si domov rustikálnym ľanovým vankúšikom, ktorý ti bude verným spoločníkom na pohovke, alebo vkusnou dekoráciou interiéru. Všetky potlače na tento vankúšik vyhotovujeme vo vintage štýle bez tlače bielej farby. Táto metóda zafarbia priamo vlákno vankúše a potlač tak nebude pôsobiť "gumovo". Ak nie si priaznivcom umelých materiálov, poteší ťa príjemná ľanové tkanina.

Povlak: bavlna, ľan, Rozmer: 43x43 cm, Výplň: duté vlákno

Navrhni si
Gabriela M. 13.12.2016

Prirodná

Super spokojnost

Daniela Č. 25.11.2018

Prirodná

Martin M. 12.11.2018

Prirodná

Daniela M. 30.6.2018

Prirodná

Michaela P. 11.12.2017

Prirodná

Nikola K. 7.12.2017

Prirodná

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Vyberte potlač na váš darček

Jednoduché srdce
King
I love you
Love
Queen
Teddy with heart
Zaľúbené srdcia
Malý princ
Love call
Rozlétané srdce
Liška Bystrouška
Cibulák
Medvedík srdce
Medvedík s balónikmi
I love you
Love you forever
Amorov šíp
For my love
Zobraziť ďalšie

Ďalšie vankúše

Vankúš
Vankúš Srdce
Levanduľový vankúš
Vankúš 50x50 cm
Zobraziť viac