Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Detské tričko s dlhým rukávom
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 8 zákazníkov Zobraziť komentáre (1)

Detské tričko s dlhým rukávom

Pohodlné detské tričko s dlhým rukávom pre deti s možnosťou vlastnej potlače. Na výber máte zo štyroch farieb. Vytvorte vašim deťom oblečenie s osobnou hodnotou vložením ich obľúbených rozprávkových postáv, či textu. Inšpiráciu nájdete i v našich detských motívoch.

Materiál: 170 g / m², 100% semi-česané bavlna rebrovaný golier s elastanom, opasok pri krku, rukávy bez manžiet

Navrhni si
Petra M. 3.12.2017

Biela, 128 (7-8)

Katarína B. 23.10.2017

Biela, 140 (9-10)

Katarína B. 31.10.2017

Biela, 140 (9-10)

veľká spokojnosť

Marika P. 28.12.2017

Biela, 128 (7-8)

Lenka M. 27.12.2017

Kráľovsky modrá, 140 (9-10)

Olga P. 29.6.2017

Červená, 128 (7-8)

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Vyberte potlač na váš darček

Parkour - Zombie Apocalypse
Michael
Bud Spencer
MEME Troll
Smoking
Tiger
Drak
Michael Jackson
Jednorožec
Joker
Vlk
Kravata
Rainbow heart
Medvedík s balónikmi
Pirát
Kačenka
TITANIC DIVING TEAM
námorník
Zobraziť ďalšie

Ďalšie detská tričká a mikiny

Detské tričko
Detská mikina
Dievčenské tričko Melody
Kinder-T-Shirt Baseball
Zobraziť viac