Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Chňapka
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 38 zákazníkov Zobraziť komentáre (8)

Chňapka

Rozveseľ si varenie a vytvor si pomôcky do kuchyne podľa seba. Okrem zástery a ďalších produktov si môžeš nechať vytlačiť chňapku s vlastnou potlačou. Vytvoriť tak môžeš originálny darček pre mamičku alebo babičku, ktoré sa ti iste odvďačí nejakou dobrotou.

Material: 100% polyester, s pútkom, bez magnetu

Navrhni si
Zuzana A. 12.12.2018

Biela

Miroslav O. 7.12.2017

Biela

Jaroslava T. 14.11.2017

Biela

Miroslava K. 9.10.2016

Biela

Danka S. 18.9.2016

Biela

Marcela M. 17.12.2018

Biela

bezva,rychlé,jsem spokojena

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Vyberte potlač na váš darček

Květinový rámeček
Malý princ
Dělám nejlepší bábovku
Kvetinové srdce
Karel Gott
Master Chef
Ano, šéfe!
Superbabička
Čtyřlístek
Mexická lebka
Jednoduché srdce
Steak master
Perníček
I love
Freddie Mercury
Liška Bystrouška
Zebra
Květinový vzor
Zobraziť ďalšie

Ďalšie kuchyňa

Tričko na fľašu
Kuchynský lopárik
Tácka na nápoje
Tácka na nápoje guľatý
Zobraziť viac