Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Chňapka
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 27 zákazníkov Zobraziť komentáre (7)

Chňapka

Rozveseľ si varenie a vytvor si pomôcky do kuchyne podľa seba. Okrem zástery a ďalších produktov si môžeš nechať vytlačiť chňapku s vlastnou potlačou. Vytvoriť tak môžeš originálny darček pre mamičku alebo babičku, ktoré sa ti iste odvďačí nejakou dobrotou.

Material: 100% polyester, s pútkom, bez magnetu

Navrhni si
Miroslav O. 7.12.2017

Biela

Jaroslava T. 14.11.2017

Biela

Miroslava K. 9.10.2016

Biela

Danka S. 18.9.2016

Biela

Agáta S. 27.6.2018

Biela

Super!! Moc děkuju, jste skvělí, přesní a rychlí :) Určitě to není poslední nákup :)

Hana P. 7.12.2017

Biela

Krasně udělaná chňapka. Fotografie úplně přesná. Celkovê jsem s vašimi službami velmi spokojená. Nikdy jsem neměla problém s produktem a hned na poprvé byl vyroben podle mých představ. Firmu Belabel velice chválím a určitě doporučuji i známým ☺

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Profesionální babička
Ta nejlepší babička
Květinový rámeček
Jednoduché srdce
Master Chef
Superbabička
Perníček
In love
Mexická lebka
I love
Zebra
I love animals
Punk not děd
Sovičky
Vyplazený jazyk
Lištička
James Bond
Liška
Zobraziť ďalšie

Ďalšie kuchyňa

Kuchynský lopárik
Miska na cereálie
Tričko na fľašu
Tácka na nápoje guľatý
Zobraziť viac