Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Podložka pod myš guľatá
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 68 zákazníkov Zobraziť komentáre (8)

Podložka pod myš guľatá

Navrhni si vlastné originálne podložku pod myš. Si hráčom počítačových hier? Podložky pod myš sa screenshoty z hier či inými hernými motívy sú veľmi obľúbené a vyzerajú naozaj dobre!

Priemer 200mm, hrúbka 3mm

Vzory:
Navrhni si
Juraj O. 20.12.2016

Biela

Monika B. 12.12.2016

Biela

Ivan B. 29.4.2015

Biela

Josef K. 23.12.2018

Biela

dekuju

Marcela Š. 15.10.2018

Biela

Podle mě je podložka velmi povedená, mám ji jako dárek, uvidím ještě co na ni obdarovaný :).

Petra S. 6.12.2016

Biela

Kraaaasneeeee. Vdaaakaa

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Vyberte potlač na váš darček

Mačka a srdce
Medvedík srdce
Chuck Norris
Lienka
Evolution Lego
Kočka - Shean
Freddie Mercury
Sovičky
Darth Vader
Kvetinové srdce
Gekón
Čtyřlístek
Medvedík s balónikmi
Velká Britanie
Bud Spencer
Burton Skull
flying ladybug
Malý princ
Zobraziť ďalšie

Ďalšie podložky pod myš

Podložka pod myš
Podložka pod myš srdce