Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Podbradník chlapec
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 60 zákazníkov Zobraziť komentáre (6)

Podbradník chlapec

Podbradník pre chlapčekov. Praktický a slušivý doplnok oblečenia pre každého malého gurmána, na ktorom sa skvele vynímajú naše detské dizajny.

Podbradník pre chlapčekov. Svetlo modrý lem. Hladký, 100% polyester

Navrhni si
Tatiana V. 28.2.2013

Biela

Podbradník som objednávala s kolegyňou pre nášho bosa k 50-tim narodeninám :-)

Zuzana F. 8.12.2018

Biela

Petra K. 23.10.2016

Biela

Dominika C. 7.12.2014

Biela

Katarína K. 9.9.2012

Biela

Soňa Š. 25.5.2017

Biela

Všem se moc libil

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Vyberte potlač na váš darček

Sloník
Kravata
Darth Vader
Svadba
Pivní srdce
Pivko
Bábätko v vrecku chlapček
Když se ztratím nebo opiju
Apple Jobs
Who is your daddy
I Love milk
Lick here
Pokecáme
Medvedík srdce
Kačenka
Pivné čiarky
Bábätko v vrecku dievčatko
moustache
Zobraziť ďalšie

Ďalšie podbradníky

Podbradník
Podbradník dievča
Detský podbradník celofarebný