Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Puzzle A3
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 25 zákazníkov Zobraziť komentáre (2)

Puzzle A3Puzzle A3 - 300 dielikov.

Navrhni si
Boris L. 27.10.2016

Biela, A3

Anežka Grznárová G. 9.8.2015

Biela, A3

Emília S. 6.12.2018

Biela, A3

ďakujem, som spokojná

Kateřina P. 20.12.2015

Biela, A3

+ upravení barev na fotografii ( návrh na zlepšení - přidat upravenou fotografii i na krabičku, aby si byly více podobné)

Tereza Č. 21.12.2018

Biela, A3

Kamila P. 13.11.2018

Biela, A3

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Vyberte potlač na váš darček

Sovičky
Jednoduché srdce
Zaľúbené srdcia
Malý princ
Liška Bystrouška
Apple Jobs
In love
Medvedík s balónikmi
Mapa světa
Vyplazený jazyk
Alkoholička
Srdce vánoce
I love you
Kurt Cobain
Audrey Hepburn
Ženich
Nevěsta
Happy Birthday
Zobraziť ďalšie

Ďalšie puzzle

Puzzle A4
Puzzle drevené