Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Obal na iPhone5/5S/SE
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 321 zákazníkov Zobraziť komentáre (45)

Obal na iPhone5/5S/SE

Vytvor si vlastný obal, kryt na svoj ​​Apple iPhone 5, 5 S. Môžeš vybrať tisíce zaujímavých designov, alebo vložiť vlastný fotku a text. Buď originálna a vytvor si svoj ​​vlastný chytrý mobil podľa seba. Originálny darček.

Veľmi kvalitný zadný kryt na váš iPhone 5, 5S. Vyrobené z mäkčeného plastu. Vrchná časť s potlačou je alumínium, takže potlač vyzerá jednoducho luxusne a je veľmi trvanlivý.

Navrhni si
Martin R. 12.12.2016

Biela

velmi pekné,spokojny

Simona K. 15.8.2016

černá

Ďakujem !!!

Martina D. 21.7.2014

černá

som velmi spokojna

andrea k. 29.11.2013

Biela

Super,expres.dodacia doba a najviac ma tesi,ze su moje baby stale pri mne?!

Ola V. 30.11.2017

černá

Michal U. 2.9.2017

černá

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Vyberte potlač na váš darček

In love
iSrdce
Heart for two
I love my boyfriend
Jednoduché srdce
I love my girlfriend
I love
Zaľúbené srdcia
Darth Vader
Love cat
Malý princ
James Bond
Medvedík srdce
House
Sovičky
Burton Skull
I love me
Lienka
Zobraziť ďalšie

Ďalšie iphone-ipad

Kryt na iPhone 6 gumový
Multifunkčné púzdro na iPhone X
iPhone 7 kryt gumový soft kryt
Obal na iPhone 8
Zobraziť viac