Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Kúpeľňová sada
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 8 zákazníkov Zobraziť komentáre (1)

Kúpeľňová sada

Hygiena v kúpeľni môže byť teraz ešte väčšia zábava. Táto sada obsahuje veľmi kvalitný keramický dávkovač mydla a držiak až na 4 kefky. Vytvorte si vlastný štýl vo vašej kúpeľni.

Sada keramických dávkovač mydla a zubná kefka držiak

Navrhni si
Lucie J. 10.3.2015

Biela

Bomba, dokonalý, krásný :) jen přiště tyhle skleněný věci balit v krabičce zvlášt, aby se nerozbili jako mě:/ ale vše bylo hned vyřešeno.

RADEK K. 15.2.2018

Biela

Kamila M. 2.11.2016

Biela

Pavlína V. 27.6.2016

Biela

Renata H. 8.12.2015

Biela

Barbora R. 12.6.2013

Biela

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Audrey Hepburn
Michael Jackson
James Bond
Malý princ
Kotva
Medvedík s balónikmi
Krv
Spider
Pomeranč
Home Sweet Home
Červený trpaslík
Kvetinové srdce
Žabka
Adrenalin
fúzy movember
Kozičky
movember moustaches
Jednoduché srdce
Zobraziť ďalšie

Ďalšie kúpeľňa

Celopotlačený utierak
Keramická dlaždica