Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Kryt na iPhone 6 gumový
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 46 zákazníkov Zobraziť komentáre (10)

Kryt na iPhone 6 gumový

Navrhni si vlastný obal, kryt na svoj Apple iPhone 6. Môžeš vybrať tisíce zaujímavých designov, alebo vložiť vlastný fotku a text. Buď originálny a vytvor si svoj vlastný šikovný mobil podľa seba.

Veľmi kvalitný zadný kryt na iPhone 6, sedí tiež na typ 6S. Vyrobené z mäkčené gumy. Vrchná časť s potlačou je alumínium, takže potlač vyzerá jednoducho luxusne a je veľmi trvanlivý.

Navrhni si
Alena M. 5.11.2018

Biela

Katarína M. 9.5.2018

Biela

Alžbeta U. 25.10.2017

černá

Kristina L. 1.10.2017

Biela

Adam O. 15.8.2017

Biela

Alexandra S. 26.7.2017

černá

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Jednoduché srdce
Srdce mozaika
Malý princ
Apple Jobs
Amorov šíp
Evolution Bicycle
Gym body
I love you
I love
Zaľúbené srdcia
Queen
Rainbow heart
King
Včelka
limitovaná edícia
Plameňák
Show Must Go On, freddie mercury
James Bond
Zobraziť ďalšie

Ďalšie iphone-ipad

Obal na iPhone5/5S/SE
iPhone 7 kryt gumový soft kryt
Obal na iPhone X / Xs
Sliding case for iPhone
Zobraziť viac