Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Neoprénový obal na notebook
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 26 zákazníkov Zobraziť komentáre (6)

Neoprénový obal na notebook

Vytvor si originálny obal na notebook, ktorý ho ochráni pred poškodením a na ktorého dizajne sa môžeš doslova vyblázniť. Vybrať si môžeš niektorý z našich návrhov, alebo aj vlastný obrázok, fotku či text.

Kvalitná ochrana pre váš notebook z mäkkého a príjemného neoprénu so zipsom.

Navrhni si
Zuzana S. 21.1.2019

Biela, max 15″

Michal D. 12.6.2018

Biela, max 15″

Nikoletta H. 30.5.2018

Biela, max 15″

Karolína H. 13.9.2017

Biela, max 15″

Ema Č. 26.2.2015

Biela, max 15″

Ibolya K. 27.4.2014

Biela, max 15″

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Audrey Hepburn
Mario Mushroom
Jednorožec
Malý princ
Srdcový kruh
Darth Vader
Apple Jobs
Policie
Panda
Dej ty pracky pryč
Bábätko v bruchu
Blíženci
I love summer
Pacapple
I was born intelligent
Skull
Shit Apple
Lienka
Zobraziť ďalšie