Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Kravata biela
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 94 zákazníkov Zobraziť komentáre (16)

Kravata biela

Biela kravata s vlastnou potlačou môže byť vtipným darčekom pre vašich priateľov. Hoďte spoločenské pravidlá za hlavu a vytvorte si kravatu, ktorá vás bude baviť!

biela kravata, 100% polyester

Navrhni si
Zuzana M. 9.5.2014

Biela

Neviem ci to je mozne ale dat viac malych auticiek po kravate

Monika G. 12.12.2013

Biela

Samozrejme až po použití produktu budem vedieť vyjadriť svoj skutočný názor. Na prvý pohľad je kravata super :-)

Norbert G. 2.5.2018

Biela

Lucia R. 11.12.2016

Biela

Štefan P. 24.3.2015

Biela

Monika H. 25.7.2014

Biela

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Vyberte potlač na váš darček

Game over
Kačenka
Haf Haf
Apple Jobs
Červený trpaslík
Genius
Evolution Bicycle
Need a medic?
Death Mickey
Pacapple
barney
Kanec
Nejsem na facebooku
I love czech beer
Kubistická geometrie vzor
Heart beat
King
In love
Zobraziť ďalšie