Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Zapaľovač s krabičkou
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 34 zákazníkov Zobraziť komentáre (7)

Zapaľovač s krabičkou

Plniteľný zapaľovač s možnosťou vlastnej potlače.

Plastový zapaľovač

Navrhni si
Simona G. 31.10.2017

Červená

Trošku ščuchaná vrchná časť zapaľovača

Patricia L. 25.2.2018

Červená

Katarína G. 6.2.2018

Červená

Diana V. 15.8.2018

Červená

Rychlé dodání a skvěle zabalený kousek i v krabičce. Na pohled moc hezký, avšak plamínek je maličký. Potisk velice kvalitní, samotný zapalovač není na jedničku ale tak na dvojku. :)

Veronika M. 2.7.2018

Červená

skvělé, vypadá lépe jak benzínový

Vendulka M. 16.2.2018

Červená

Super

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

King
Ta nejlepší babička
Osoba mě blízka
Jednoduché srdce
Medvedík srdce
I love
Heart beat
Lienka
Basketbal
Nejlepší dědeček
Žabka
The Godfather - Kmotr
I love you
Cannabis
I love you
Darth Vader
Fotbalový míč
Ryba
Zobraziť ďalšie

Ďalšie zapalovač

Zapaľovač
Zapaľovač