Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Zapaľovač s krabičkou
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 44 zákazníkov Zobraziť komentáre (7)

Zapaľovač s krabičkou

Plniteľný zapaľovač s možnosťou vlastnej potlače.

Plastový zapaľovač

Navrhni si
Simona G. 31.10.2017

Červená

Trošku ščuchaná vrchná časť zapaľovača

Patricia L. 25.2.2018

Červená

Katarína G. 6.2.2018

Červená

Diana V. 15.8.2018

Červená

Rychlé dodání a skvěle zabalený kousek i v krabičce. Na pohled moc hezký, avšak plamínek je maličký. Potisk velice kvalitní, samotný zapalovač není na jedničku ale tak na dvojku. :)

Veronika M. 2.7.2018

Červená

skvělé, vypadá lépe jak benzínový

Vendulka M. 16.2.2018

Červená

Super

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Medvedík srdce
King
Červený trpaslík
Heart beat
The Godfather - Kmotr
Jednoduché srdce
Cannabis
I love you
Fotbalový míč
Darth Vader
I love
Queen
Lienka
Ten nejlepší brácha
Kozoroh
I love you
Michael Jackson
Freddie Mercury
Zobraziť ďalšie

Ďalšie zapalovač

Zapaľovač
Zapaľovač