Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Zapaľovač
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 169 zákazníkov Zobraziť komentáre (19)

Zapaľovač

Nepostrádateľná pomôcka pre všetkých fajčiarov, skautov a zálesáka. Pre prežitie v divočine je poriadny zapaľovač nevyhnutnosťou! Nenechávajte nič náhode a vytvorte si zapaľovač s vlastnou potlačou, zaručený originál, ktorý nebude nikto mať. Skvelý darček pre poriadnych chlapov.

Materiál: plast; Iskrový mechanizmus: piezoelektrický kryštál

Navrhni si
Nataša K. 11.11.2017

Červená

sme veľmi spokojní

Marcela B. 16.1.2019

černá

Diana H. 17.11.2018

Biela

Lukas F. 22.5.2018

černá

Katarína G. 6.2.2018

Zelená

Vladena N. 11.11.2017

černá

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Jednoduché srdce
Cannabis
Medvedík srdce
I love
Lienka
DAB Jednorožec
Queen
Rybaření
The Punisher
Mickey Mouse
Čtyřlístek
Love
Best friends forever
Strela
I love you
Fotbalový míč
Trabant auto
Freddie Mercury
Zobraziť ďalšie

Ďalšie zapalovač

Zapaľovač
Zapaľovač s krabičkou