Switch to English  X 
Vianoce stíhame! Termíny pre Vaše Vianočné darčeky zde
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Zamilované hrnčeky
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 56 zákazníkov Zobraziť komentáre (5)

Zamilované hrnčeky

Hrnčeky pre zamilované s uškom v tvare srdca. Ideálny valentínsky či svadobné darček. Darujte svojmu partnerovi hrnček so spoločnou fotkou, textom či zamilovaným obrázkom.

Sada dvoch keramických hrnčekov s bielou glazúrou pre zaľúbených.

Navrhni si
Sabina K. 21.1.2018

Biela

Aurel S. 19.12.2016

Biela

Alexandra K. 13.12.2016

Biela

Dana A. 15.5.2015

Biela

Pavol K. 22.9.2012

Biela

Veronika M. 29.4.2018

Biela

Jsem naprosto spokojená Příteli se hrníčky moc líbili a me též moc děkuji

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Jednoduché srdce
Love call
Chameleóni
I love
Zamilovaní sobíci
Zaľúbené srdcia
Heart beat
In love
Lienka
Heart for two
I love you
Love
King
Queen
Love tree
Srdce mozaika
Láska v rukách
Darth Vader
Zobraziť ďalšie

Ďalšie hrnčeky

Hrnček Premium
Magický hrnček
Plechový hrnček
Hrnček MAX
Zobraziť viac