Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Bavlnený vak na chrbát
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 379 zákazníkov Zobraziť komentáre (57)

Bavlnený vak na chrbát

Ľahučký bavlnený batoh prezývaný Gymsack si obľúbite pre svoju univerzálnosť. Príde vhod vždy, keď potrebujete zbaliť tenisky do posilňovne, kopačky na ihrisko, prezuvky alebo len pár zošitov do školy. Keďže je z pevnej bavlny, sebemenší špinu zbavíte rýchlym programom v práčke a bude zase ako nový. Aby vak nebol len obyčajným vrecom, ozdobiť si ho môžete ľubovoľným potlačou, vlastnou fotkou alebo textom.

Materiál: 100% bavlna, 180 g/m², zmršťovacie bavlnené popruhy, rozmer: 37 x 46,5 cm. Ľahký a príjemný vak, ktorý si môžete zobrať všade so sebou. Či už do fitka, na pláže alebo na výlet.

Navrhni si
Diana E. 29.8.2018

Biela

Vse perfektni

Lucia M. 11.4.2018

Petrolejová

fajn :)

Eva F. 6.4.2018

černá

Som spokojná s vybavením objednávky takisto aj s kvalitou produktu

Erika R. 19.3.2018

černá

super :)

Veronika Ď. 5.12.2016

Fľaškovo zelená

povrázok-uško bolo mierne ’vystrapkané’ a kontrast potlače a pozadia bol menší, obrázok viac splýval

Kristína B. 6.10.2016

černá

latka mi pride dosť tenka ale inak som nadmieru spokojna :)

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Vyberte potlač na váš darček

DAB Jednorožec
Parkour - Zombie Apocalypse
Malý princ
Jednoduché srdce
Queen
Love
I love MUSIC
I love
Gymnastika
Kaktus
Keep calm
Liška v geometrii
Jednorožec
Plameňák
Vlk
Květinový rámeček
Music beat
Panda
Zobraziť ďalšie

Ďalšie škola

Peračník
Peračník all-inclusive
Batoh
Linajkový denníček
Zobraziť viac