Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Uterák Subli veľký
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 56 zákazníkov Zobraziť komentáre (6)

Uterák Subli veľký

Uterák vhodný k potlači sublimačná technológií, vďaka ktorej si na uterák môžete umiestniť aj vlastný obrázok či fotku. Potlač je veľmi kvalitná a má vysokú trvanlivosť. Idálne darček pre vašich blízkych.

Biely uterák 50x100 cm 400gr./m2, príjemný froté materiál. Váš potlač realizovaný sublimáciou, vysoká trvanlivosť a krásne farby aj vašich fotiek.

Navrhni si
Anna T. 27.6.2014

Biela

Bojim sa jedine toho ze pranim by sa ta potlac mohla znekvalitnit.... Inak vyjadrujem celkovu spokojnost :-)
Náš komentář:
Nemusíte se bát, technologie potisku u tohoto výrobku zaručuje, že praním se potisk neznehodnotí

Jana P. 9.12.2018

Písková

Juraj C. 18.10.2018

Červená

Monika B. 28.11.2016

Písková

Miroslava M. 13.5.2016

Biela

Viktória K. 22.12.2015

Biela

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Lienka
James Bond
Malý princ
Medvedík srdce
Zaľúbené srdcia
Cannabis
Love call
Svadba
Bud Spencer
Me gusta
fúzy movember
Kuba
Okridlená lebka
Jednoduché srdce
Heart beat
Karel Gott
Beetle
I love
Zobraziť ďalšie

Ďalšie uteráky

Uterák Subli malý