Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Uterák Subli malý
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 58 zákazníkov Zobraziť komentáre (7)

Uterák Subli malý

Uterák vhodný k potlači sublimačná technológií, vďaka ktorej si na uterák môžete umiestniť aj vlastný obrázok či fotku. Idálne darček pre vašich blízkych.

Biely uterák 30x50 cm 400gr./m2 Pás pre tlač 30x7 cm

Navrhni si
Dušan K. 13.3.2015

černá

S produktom som spokojný.

Evelína S. 15.12.2018

Červená

Juraj C. 18.10.2018

Červená

Norbert G. 27.11.2017

Modrá

Gabriela R. 22.6.2016

černá

Klára S. 13.12.2016

Kráľovsky modrá

fotka nie je úplne čistá, ale to záleží asi od toho materiálu. :) inak veľmi spokojná

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

I love
Panda
Medvedík srdce
Michael Jackson
vzor kotvy
James Bond
Řecko
Fitness Boyfriend
Svadba
Liška
Rock n roll
Jednoduché srdce
Heart beat
Karel Gott
Květinový rámeček
Freddie Mercury
Music beat
Prvé miesto
Zobraziť ďalšie

Ďalšie uteráky

Uterák Subli veľký