Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Termohrnček keramický
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 66 zákazníkov Zobraziť komentáre (12)

Termohrnček keramický

Nikto z nás za normálnych okolností v sivých všedných dní nevstává rád. Avšak všetci sa z tej postele nakoniec vyhrabať musíme, tak čo si tá otravná rana trošku spríjemniť! Termohrnček s vlastným potlačou to vie. Nielen, že si v ňom môžete vziať horúci nápoj so sebou, takže si vlastne môžete miesto raňajok pospať, ale môžete si ho navyše ozdobiť fotkou svojich blízkych, obľúbeným obrázkom alebo motivačným nakopávacím textom. Hrnček rannej radosti si ľahko vytvoríte sami v našom jednoduchom návrhári.

Biely keramický cestovný termohrnček s dvojitou stenou pre uchovanie teplých či studených nápojov. Odnímateľné silikónové viečko v bielej farbe. Výška 135 mm, objem 250ml.

Navrhni si
Júlia F. 15.5.2017

Biela

Musím naozaj veľmi pochváliť, ako rýchlosť vyrobenia, tak aj rýchlosť dodania a kvalitu termohrnčeka. Je naozaj krásny a robí mi veľkú radosť. S kvalitou tlače som som tak isto veľmi spokojná.

julia z. 17.12.2018

Biela

Denisa H. 1.12.2018

Biela

Marcela D. 20.12.2017

Biela

Ola V. 30.11.2017

Biela

Katalin B. 25.5.2017

Biela

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Vyberte potlač na váš darček

Malý princ
Jednoduché srdce
Červený trpaslík
Friends forever
Zaľúbené srdcia
Starwars coffee
Srdce mozaika
liška
limitovaná edícia
Pohádkový jednorožec
Keep calm
pracuj tvrdo
Linie koně
Enjoy your coffee
Pejsek s mašličkou
SYSTÉMY LUDSKÉHO TELA
Heart beat
Love tree
Zobraziť ďalšie

Ďalšie hrnčeky

Hrnček Premium
Plechový hrnček
Magický hrnček
Čierny hrnček
Zobraziť viac