Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Šnúrka na krk
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 42 zákazníkov Zobraziť komentáre (7)

Šnúrka na krk

Nestarnúca klasika v podobe šnúrky na krk, ktorá má navyše tri typy na uchytenie. Každý určite pozná situáciu, keď stojí pred vchodom, prehrabávať všetky vrecká a tašku a kľúče nikde. Vďaka tejto praktickej kľúčenke budete mať po starostiach. Nielen že ich budete mať stále pri sebe, ale zabránite tak aj strate. Dizajn kľúčenky potom už záleží len na vás. Zvoľte napríklad obľúbenou textúru doplnenú textom, ktorým vytvoríte skutočný originál.

Šnúrka na krk s tromi typmi uchytenia. Praktické zapínanie za krkom.

Vzory:
Navrhni si
Lukas F. 22.5.2018

Biela

Simona P. 5.12.2018

Biela

Kdyby byla spodní odepínací šňůrka v barvě vrchní, bylo by to dokonalý!

Luděk A. 3.7.2018

Biela

Dobré

Marie T. 23.5.2018

Biela

Velmi hezká barva. Oceňuji, zvláště písmo.

Martina C. 23.5.2018

Biela

Super. Rychle dodani. Doporucuji.

Zuzana Š. 1.5.2018

Biela

Objednala jsem už po druhé a za nás spokojenost

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Velká Britanie
Jednoduché srdce
Čtyřlístek
Jednorožec
Darth Vader
Parkour - Zombie Apocalypse
Brazílska vlajka
I love you
Silueta auta
Kotva
Motýl
Žirafa
Pin-up girl
Mám padáka
Malý princ
Heart beat
I love
Fotbalový míč
Zobraziť ďalšie

Ďalšie domov

Rohožka
Propiska se stříbrným klipem
Zamilovaná kľúčenka
Kľúčenka srdce
Zobraziť viac