Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Sliding case for iPhone
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 23 zákazníkov Zobraziť komentáre (5)

Sliding case for iPhone

Univerzálny obal na mobil, ktorý nielenže ochráni váš telefón pred poškriabaním, ale môžete si aj sami vytvoriť jeho dizajn. Rozmery padnú na iPhone 4, iPhone 5 a ďalšie smartphony. Vyskúšajte náš návrhár a vytvorte si originálny obal, ktorý nebude mať nikto iný.

Univerzálne púzdro na mobil so striebornými odleskami a čiernym semišom vnútri. Rozmery: 77 x 134 mm. Potlačiteľný z oboch strán. Vhodné pre iPhone 4, iPhone 5 a ďalšie smartphony.

Navrhni si
Luboš O. 18.4.2014

Biela

ok.

Zuzana H. 20.4.2014

Biela

Ivana K. 10.11.2018

Biela

Fantasticke! Nad ocakavania!

Damian D. 11.2.2018

Biela

Potisk je trochu nakřivo

Jan B. 12.12.2017

Biela

Jakš takš.

Vladislava B. 21.12.2014

Biela

Vše O.K.-super komunikace,rychlé dodání.děkuji

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Apple Jobs
Cierna ovca
Keep calm
Love cat
Vyplazený jazyk
Zamilovaní vtáčiky
Soft kitty
ANGRY
Jednoduché srdce
Malý princ
I love you
Zaľúbené srdcia
Jednorožec
Květinový rámeček
Plameňák
Show Must Go On, freddie mercury
Medvedík srdce
Michael Jackson
Zobraziť ďalšie

Ďalšie iphone-ipad

Obal na iPhone5/5S/SE
Kryt na iPhone 6 gumový
Obal na iPhone X / Xs
Multifunkčné púzdro na iPhone X
Zobraziť viac