Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Samsung Galaxy S4 mini kryt
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 23 zákazníkov Zobraziť komentáre (5)

Samsung Galaxy S4 mini kryt

Premeňte svoj telefón Samsung S4 mini v originálnej dizajnový telefón. Stačí vložiť vlastnú potlač a vytvoriť si tak obal na váš Samsung úplne podľa seba. Ak bude vám chýbať nápad, môžete využiť niektoré z našich vtipných dizajnov. Kryt pre Samsung S4 je vyrobený z mäkčeného plastu, vlastné návrhy potom tlačíme na špeciálnu alumíniovou doštičku, ktorá je odolná proti vlhkosti a oderom.

Kryt na smartphone Samsung Galaxy S4 mini je dostupný v dvoch farebných variantoch - čierna a biela. Vlastné potlač je možné umiestniť na potlačiteľnú plochu, ktorú tvorí odolná alumíniová doštička. Nejedná sa teda o nálepku, ale o vysoko kvalitnú tlač. Vďaka sublimačná metóde je kryt odolný proti vlhkosti a oderom.

Navrhni si
Viliam M. 20.3.2014

Biela

Obal je super no ten obrázok by mohol byť ostrejší samozrejme viem že sa to takto nedá .. Je super odporučil som kamrátom :)

Ingrid N. 21.12.2017

Biela

Janka H. 17.12.2014

černá

Eliška S. 6.7.2014

Biela

David M. 11.12.2016

Biela

Moc hezké, děkuji.

Petra B. 20.1.2016

Biela

více ořízlé než na náhledu
Náš komentář:
Rozměry reálného tisku se můžou mírně lišit, proto nedoporučujeme umisťovat detaily až ke kraji potiskové plochy

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Starwars coffee
I love my girlfriend
James Bond
Jednoduché srdce
Malý princ
Michael Jackson
Dear
Květina
I love
Lienka
Kvetinové srdce
Zamilovaní vtáčiky
Audrey Hepburn
Lana Del Rey
Radioaktivita
Žabka
Love cat
Pracovní týden
Zobraziť ďalšie

Ďalšie samsung

Samsung Galaxy S4 kryt
Samsung Galaxy S6 Edge Plus