Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Samsung Galaxy S4 kryt
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 29 zákazníkov Zobraziť komentáre (4)

Samsung Galaxy S4 kryt

Ochranný zadný kryt z mäkčeného plastu je skvelým doplnkom pre váš smartphone Samsung Galaxy S4. V návrhári si môžete na kryt vložiť vlastnú potlač alebo fotografiu. Dajte svojmu samartphonu novú tvár. Vytvorte si vlastný kryt na Samsung Galaxy S4 s fotkou svojej rodiny, obľúbené kapely alebo filmu.

Kryt na smartphone Samsung Galaxy S4 je dostupný v dvoch farebných variantoch - čierna a biela. Vlastné potlač je možné umiestniť na potlačiteľnú plochu, ktorú tvorí odolná alumíniová doštička. Nejedná sa teda o nálepku, ale o vysoko kvalitnú tlač. Vďaka sublimačná metóde je kryt odolný proti vlhkosti a oderom.

Navrhni si
Tomáš H. 7.1.2017

černá

Henrieta P. 29.11.2016

černá

Filip M. 3.2.2016

černá

Jakub D. 26.7.2014

černá

Jana S. 16.6.2014

Biela

Pavol P. 3.3.2014

Biela

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Vyberte potlač na váš darček

Keep calm
I love
Medvedík srdce
Blowjob is better ...
Lienka
Love
Pracovní týden
barney
Malý princ
In love
Medvedík s balónikmi
Velká Britanie
Melting rubiks cube
Starwars coffee
Horse
Haf Haf
For My Love
Amorek
Zobraziť ďalšie

Ďalšie samsung

Samsung Galaxy S6 Edge Plus
Obal na Samsung Galaxy S8
Obal na Samsung Galaxy S9