Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Puzdro na mobil
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 52 zákazníkov Zobraziť komentáre (8)

Puzdro na mobil

Obal na mobil, ktorý nielenže ochráni váš telefón pred poškriabaním, ale môžete si aj sami vytvoriť jeho dizajn. Predstavivosti sa medze nekladú. Vyskúšajte náš návrhár a vytvorte si originálny obal, ktorý nebude mať nikto iný.

Univerzálne púzdro na mobil so striebornými odleskami a čiernym semišom vnútri. Rozmery: 85 x 125 mm. Potlačiteľný z oboch strán.

Navrhni si
Tatiana B. 15.2.2015

Biela

Produkt je uzasny, len mozno by bolo dobre dat na vyber velkosti. Niekomu moze byt produkt maly.

Michaela D. 11.12.2016

Biela

Sandra P. 8.1.2016

Biela

Lucia P. 23.2.2015

Biela

alena d. 9.11.2014

Biela

Aleš N. 25.1.2016

Biela

Okraje pouzdra se velice brzy zašaly třepit.
Náš komentář:
Reakce zákazníka po roce používání. Nedokážeme říct, zda jde o nešetrné zacházení či vadu výrobku.

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Vyberte potlač na váš darček

Darth Vader
Starwars walker
I love
Keep calm
Sovičky
Je to napichu
Not for sale
Batgirl
I love my boyfriend
Trabant auto
Medvedík srdce
I Love Paris
Lienka
Basketbal
Trabant
Žabka
You
Sobík
Zobraziť ďalšie

Ďalšie mobil a pc

Flash disk USB 8 GB