Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Puzdro na cigarety
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 12 zákazníkov Zobraziť komentáre (4)

Puzdro na cigarety

Veľmi vkusné, ľahké puzdro z hliníkovej zliatiny, vhodné pre klasické papierové cigaretové škatuľky. Puzdro slúži ako módny doplnok a predovšetkým ako ochrana papierovej krabičky. Výhodou je i to, že sa už nebudete musieť pozerať na nepríjemné obrázky polorozpadnutých ľudských orgánov, ktoré aj tak nedokážu odnaučiť fajčiara fajčiť. Naopak, nahradiť ich vieme akýmkoľvek motívom, ktorý si u nás v návrhári navrhnete. Puzdro je tak i vhodným osobným darčekom pre vašich blízkych, bojujúcich s týmto zlozvykom.

Ľahké puzdro z hliníkovej zliatiny o štandardnej veľkosti

Navrhni si
Hana H. 9.12.2017

Sivá

PARÁDA

Michaela P. 7.11.2017

Kráľovsky modrá

Dle představ

Anna L. 24.9.2017

Červená

jsem moc nadšená určitě objednám i další věci, moc děkuji

David M. 17.9.2017

černá

Naprosto luxusní design, doporučil jsem všem svým kouřícím kamarádům :-)

Gabriela V. 3.10.2018

Kráľovsky modrá

Tereza K. 4.6.2018

Sivá

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Dej ty pracky pryč
Jednoduché srdce
I love you
Queen
Cannabis
Jednorožec
Rainbow heart
Lietadlo
najlepší otec na svete
Michael Jackson
moustache
Motýľ grunge
I Love Sex
The Punisher
Soft kitty
Býk
Lidské srdce
Itálie
Zobraziť ďalšie

Ďalšie darčeky

Veľký denník 2018
Puk
Malý denník 2018
Medaila
Zobraziť viac