Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Puk
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 126 zákazníkov Zobraziť komentáre (20)

Puk

Konečne existuje možnosť navrhnúť si vlastný puk na hokej už od 1 kusu. Vlož text alebo obrázok.

Klasický puk s vlastnou potlačou. Veľmi kvalitná potlač, ktorá vydrží.

Navrhni si
Terézia S. 21.1.2018

černá

Prehľadná a jednoduchá tvorba návrhu. Pri popise chýba rozmer verzií pukov a možnosť vytvoriť návrh na obe strany puku. Tiež bol problém pri fonte písma, nedalo sa nikde zadať dlhé ’L’.

Nina H. 15.10.2018

černá

Jozef K. 20.12.2017

černá

Monika B. 28.11.2016

černá

Radka B. 11.2.2019

černá

Zboží bylo trochu ošoupané. Dodání bylo rychlé. Objednala jsem v pondělí a ve čtvrtek už jsem si vyzvedla v Zásilkovně. Celkově jsem spokojená.

Eliška C. 13.12.2018

černá

maximální spokojenost přesně podle návrhu :)

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Vyberte potlač na váš darček

Hokej
Jednoduché srdce
I love you
Evolution Hockey
I love
Vyplazený jazyk
The Punisher
ČSSR
Love Birds
Fajnkluk
Panák cikajúci
Zaľúbené srdcia
Malý princ
I love you
Rainbow heart
In love
Květinový rámeček
DAB Jednorožec
Zobraziť ďalšie

Ďalšie darčeky

Šerpa
Medaila
Pokladnička
Malý denník 2020
Zobraziť viac