Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Prsteň
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 6 zákazníkov Zobraziť komentáre (3)

Prsteň

Ozdobte svoje ruky nastaviteľným prsteňom, z ktorého môžete vytvoriť skutočný originál iba pre seba. Nahraj svoj vlastný design alebo motív a rázom máš skvelý doplnok k tvojmu obľúbenému outfitu.

Materiál: kov

Navrhni si
Darina S. 6.2.2018

Biela, 20 mm

Maximální spokojenost. Rychlé dodání kvalitního výrobku.

eva š. 31.1.2018

Biela, 20 mm

HEZKÉ

Eva M. 2.12.2017

Biela, 20 mm

Odlepuje se

Blanka Š. 10.12.2018

Biela, 20 mm

Martina V. 15.8.2017

Biela, 20 mm

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Srdce mozaika
Malý princ
Květinový rámeček
Jednoduché srdce
Plameňák
Květina
Together forever
Květinový rámeček
Zaľúbené srdcia
Medvedík srdce
Lienka
I love you
Mickey Mouse
Basketbal
Angel and devil
Lana Del Rey
Zmrzlina samolepka
Keep Smiling!
Zobraziť ďalšie

Ďalšie šperky

Medailónik guľatý
Náušnice visiace - kvapka
Zrkadielko srdiečko
Heart medallion
Zobraziť viac