Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Povlak na autozrcátka
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 1 zákazníkov Zobraziť komentáre (0)

Povlak na autozrcátkaNutnost pro každého fanouška - dej najevo, jaký tým jasně vyhraje.

Navrhni si
Jana Š. 3.4.2017

Biela

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Trabant auto
Trabant
Medvedík srdce
Panda
Gekón
Hell kitty
Kitty Spiderman
Skeleton kitty
Jednoduché srdce
Zaľúbené srdcia
Květinový rámeček
I love
Malý princ
I love you
Heart beat
I love you
Love
I love you
Zobraziť ďalšie

Ďalšie darčeky

Medaila
Puk
Šerpa
Pokladnička
Zobraziť viac