Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Pohár s viečkom a slamkou
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 2 zákazníkov Zobraziť komentáre (0)

Pohár s viečkom a slamkou

Obľúbený sklenený džbán v tvare pohára na zaváranie s uchom a strieborným viečkom, ktoré tvoj nápoj v lete ochráni pred osami a iným dotieravým hmyzom. Z oboch strán si ho môžeš nechať ozdobiť ľubovoľnou potlačou. Stačí nahrať fotku, dizajn alebo text. Krásny darček na narodeninové oslavy, svadby alebo záhradné slávnosti. Zahanbiť sa nenechá ani ako párty pohár.

Materiál: sklo, Rozmery: 20 × 10 × 7,8 cm, Objem: 300 ml. Pohár je nutné mať v ruke do 40 ° C. Letná poháre vhodná na domáce limonády, má skrutkovací uzáver a tvrdené plastové slamku s tesnením, takže sa nemusíte báť rozliatiu.

Navrhni si
Lenka K. 22.9.2016

Transparentná

Hana H. 10.8.2016

Transparentná

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Vyberte potlač na váš darček

Kvetinové srdce
Zamilované žirafy
Spiderman
Unicorn
BeTon
Sunset
Horoskop - rak
Sunday
Jednoduché srdce
Zaľúbené srdcia
Medvedík srdce
I love
Malý princ
Květinový rámeček
Heart beat
I love you
In love
Rainbow heart
Zobraziť ďalšie

Ďalšie hrnčeky

Hrnček Premium
Plechový hrnček
Magický hrnček
Termohrnček keramický
Zobraziť viac