Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Pánske bio tričko
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 23 zákazníkov Zobraziť komentáre (4)

Pánske bio tričko

Pánske tričko vyrobené z organickej bio bavlny je skvelou voľbou pre všetkých, ktorí žijú v súlade s prírodou a vyhýbajú sa chemicky ošetreným veciam. Prírodný materiál zaručuje výbornú priedušnosť a je príjemný na dotyk. Farby trička nie sú nijako křilavé a vychádza z prírodných odtieňov. Upnutejší strih skvele padne a tričko sa tak perfektne hodí na každodenné nosenie.

Veľmi príjemný materiál aj pocit pri nosení. 170 g/m2, 100% organická predpraná bavlna.

Navrhni si
Zdena K. 14.6.2014

Čokoládová, M

fantastická kvalita za výbornú cenu, veľká spokojnosť,určite si u Vás ešte niečo objednám.

Monika Š. 20.8.2017

Červená, L

Ervin V. 11.5.2016

Biela, L

Marcel M. 20.12.2016

černá, XL

Potisk super, skryl kostrbaté hrany.

Radana H. 10.5.2016

Prirodná, XXL

Bez Připomínek

Alžběta F. 7.11.2015

Námornická modrá, M

Moc děkuji za ochotu a za bezproblémovou domluvu!

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Malý princ
Kiteboarding evoluce
Che Guevara
Keep calm
I love
Bud Spencer
Atari
Lakosťa
Metallica
Homo Compus
Sandokan
Kotva
Music beat
Masaryk
Mexická lebka
Karel Gott
James Bond
USA
Zobraziť ďalšie

Ďalšie pánske tričká

Pánske tričko Classic Heavy
Pánske tričko Premium
Pánske športové tričko
Pánska polokošeľa
Zobraziť viac