Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Pánska peňaženka
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 16 zákazníkov Zobraziť komentáre (8)

Pánska peňaženka

Obdarujte svojho priateľa, manžela alebo aj kamaráta skutočne originálnym a osobitým darčekom v podobe tejto pánskej peňaženky. Vnútri skrýva dostatok priehradiek na kreditné karty i kapsu na bankovky. Peňaženku možno navyše potlačiť z oboch strán, takže dávame dostatočný priestor vašej kreativite. Záleží len na vás či zvolíte obľúbený dizajn, fotografiu alebo sa necháte inšpirovať našou galériou.

100% polyester, vnútorné priehradky na kreditné karty a bankovky, potlač z oboch strán

Vzory:
Navrhni si
Barbora C. 20.1.2019

Biela

Vse v poradku

Peter N. 19.1.2019

Biela

Kvalitne spracovanie,rychle dodanie,som extra spokojny,mali by si brat priklad ostatne internetove obchody od nich;) snad si udrzite kvalitu aj nadalej

Klára a Jan H. 19.12.2018

Biela

Pozor, nemá kapsičku na kováky, což by se vcelku hodilo.

Radka H. 1.12.2018

Biela

Spokojenost ve vsech smerech

Jan Š. 11.9.2018

Biela

Chybí kapsička na mince.

Tomáš N. 17.7.2018

Biela

Super výborná

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Trabant auto
Trabant
Červený trpaslík
Lebka
Parkour - Zombie Apocalypse
Karel Gott
Basketbal
Love
Apple Jobs
Heart beat
King
Čtyřlístek
Ryba
Silueta auta
For my love
Keep calm
Drink to Enjoy Life
Lietadlo
Zobraziť ďalšie

Ďalšie pánske doplnky

Kuchynská zástera
Ploskačka v darčekovej sade
Pánske boxerky Contrast
Manžetové gombíky
Zobraziť viac