Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Obal na iPhone X
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 6 zákazníkov Zobraziť komentáre (1)

Obal na iPhone X

Vytvor si vlastný obal, kryt na svoj iPhone X. Môžeš vyberať tisíce zaujímavých designov, alebo vložiť vlastný fotku a text. Buď originálny a vytvor si svoj vlastný šikovný mobil podľa seba, ktorý budeš mať len ty. Navyše v čase smartphonov je tento kryt tiež skvelým darčekom pre tvojich priateľov a blízkych.

Kvalitný kryt pre iPhone X. Vyrobené z mäkčené gumy. Vrchná časť s potlačou je alumínium, takže potlač vyzerá jednoducho luxusne a je veľmi trvanlivý.

Navrhni si
Ivana V. 21.3.2018

Biela

Obal je krasny a vyzera byt kvalitny

Karolína Š. 12.12.2018

černá

Valentýna M. 25.9.2018

černá

Valentýna M. 7.7.2018

Biela

Valentýna M. 11.4.2018

černá

Hana L. 26.2.2018

černá

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

I love you
Zaľúbené srdcia
Malý princ
originálne srdiečko
Karel Gott
Jednorožec
Amorov šíp
Love
DAB Jednorožec
Darth Vader
The best dad in the world
Starwars walker
Pes - Umbi
Jednoduché srdce
Apple Jobs
I love
House
Květinový rámeček
Zobraziť ďalšie

Ďalšie iphone-ipad

Obal na iPhone5/5S/SE
Kryt na iPhone 6 gumový
Multifunkční pouzdro na iPhone 6
Obal na iPad
Zobraziť viac