Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Obal na iPhone X / Xs
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 7 zákazníkov Zobraziť komentáre (1)

Obal na iPhone X / Xs

Vytvor si vlastný obal, kryt na svoj iPhone X. Môžeš vyberať tisíce zaujímavých designov, alebo vložiť vlastný fotku a text. Buď originálny a vytvor si svoj vlastný šikovný mobil podľa seba, ktorý budeš mať len ty. Navyše v čase smartphonov je tento kryt tiež skvelým darčekom pre tvojich priateľov a blízkych.

Kvalitný kryt pre iPhone X. Vyrobené z mäkčené gumy. Vrchná časť s potlačou je alumínium, takže potlač vyzerá jednoducho luxusne a je veľmi trvanlivý.

Navrhni si
Ivana V. 21.3.2018

Biela

Obal je krasny a vyzera byt kvalitny

Michaela M. 31.1.2019

černá

Karolína Š. 12.12.2018

černá

Valentýna M. 25.9.2018

černá

Valentýna M. 7.7.2018

Biela

Valentýna M. 11.4.2018

černá

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Zobraziť viac

Vyberte potlač na váš darček

I love you
Zaľúbené srdcia
Malý princ
Jednorožec
Karel Gott
limitovaná edícia
Show Must Go On, freddie mercury
DAB Jednorožec
Friends forever
Darth Vader
The best dad in the world
Coffee time
Amorov šíp
originálne srdiečko
Slovensko
Fľaky od kávy
Pes - Umbi
Starwars walker
Zobraziť ďalšie

Ďalšie iphone-ipad

Obal na iPhone5/5S/SE
iPhone 7 kryt gumový soft kryt
Kryt na iPhone 6 gumový
Sliding case for iPhone
Zobraziť viac