Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Obal na iPad
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 5 zákazníkov Zobraziť komentáre (2)

Obal na iPad

Navrhni si vlastné puzdro na iPad. Stačí vložiť vlastný fotografiu, text alebo obrázok a budeš mať obal, ktorý nikto nemá. Okrem toho zaistíš svoje apple hračke bezproblémovú ochranu prednej aj zadnej časti a budeš môcť iPad prenášať úplne bez obáv o jeho poškodenie. V roztvorené stave púzdro zároveň poslúži ako praktický stojan.

Prezentačný obal na iPad 2, 3 & 4 s mini stojanom. Rozmer: 200 x 260 mm.

Navrhni si
Zdenka H. 8.12.2015

bielá

Markéta P. 4.11.2017

bielá

Perfektni!

Martina K. 20.12.2014

bielá

Jsem velmi spokojená.

Klára P. 23.5.2016

bielá

Andrea V. 2.2.2015

bielá

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Čtyřlístek
Kočka - Shean
Snowman
Vyplazený jazyk
Sovičky
Medvedík s balónikmi
USA
Velká Britanie
Květinový rámeček
iSrdce
Heart beat
Keep calm
Divoké květy
Opice fľak
Love tree
Horse
The Punisher
ET
Zobraziť ďalšie

Ďalšie iphone-ipad

Kryt na iPhone 6 gumový
Obal na iPhone5/5S/SE
iPhone 7 kryt gumový soft kryt
Multifunkčné púzdro na iPhone 5
Zobraziť viac