Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Nohavičky Short
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 25 zákazníkov Zobraziť komentáre (2)

Nohavičky Short

Dámske nohavičky s nohavičkou z príjemného materiálu, u ktorých sa nemusíte obmedzovať len na potlač "pondelok, utorok, streda ..." návrh jednoducho vytvoríte podľa seba! Vložiť môžete vlastný obrázok, nápis, alebo vybrať nejaký z našich vtipných designov a originálne nohavičky sú na svete.

95% bavlna, 5% lycra, výborná kvalita, príjemný strih a pocit. Skvele padnú vďaka elastickému materiálu.

Navrhni si
Júlia Š. 20.1.2016

Biela, S

Ivana B. 10.12.2013

Biela, 40

Lucie T. 27.7.2016

Biela, M

Moc krasne

Renáta L. 18.5.2015

Biela, 36

mohla by být tmavší barva jinak super

Lenka L. 7.6.2018

Tyrkysová, L

Tadeáš B. 27.12.2017

Biela, M

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

I love
I love my boyfriend
Bobr
dievča
Medvedík srdce
Darth Vader
Policie
Žabka
Who is your daddy
Prasátko
Medvedík s balónikmi
I love my girlfriend
Angel and devil
Jednoduché srdce
Malý princ
Zaľúbené srdcia
Atlet
Sovičky
Zobraziť ďalšie

Ďalšie dámske doplnky

Peňaženka
Kľúčenka ovál
Celopotlačený vak na chrbát
Taška nákupná predĺžená
Zobraziť viac