Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Nohavičky Short
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 26 zákazníkov Zobraziť komentáre (2)

Nohavičky Short

Dámske nohavičky s nohavičkou z príjemného materiálu, u ktorých sa nemusíte obmedzovať len na potlač "pondelok, utorok, streda ..." návrh jednoducho vytvoríte podľa seba! Vložiť môžete vlastný obrázok, nápis, alebo vybrať nejaký z našich vtipných designov a originálne nohavičky sú na svete.

95% bavlna, 5% lycra, výborná kvalita, príjemný strih a pocit. Skvele padnú vďaka elastickému materiálu.

Navrhni si
Júlia Š. 20.1.2016

Biela, S

Ivana B. 10.12.2013

Biela, 40

Lucie T. 27.7.2016

Biela, M

Moc krasne

Renáta L. 18.5.2015

Biela, 36

mohla by být tmavší barva jinak super

Martin N. 17.12.2018

Červená, S

Lenka L. 7.6.2018

Tyrkysová, L

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Zobraziť viac

Vyberte potlač na váš darček

dievča
Medvedík srdce
Jednoduché srdce
I love my girlfriend
Medvedík s balónikmi
Angel and devil
Malý princ
Sovičky
Žabka
Jeleni
Lienka
I Love Paris
Atlet
I love you
Snehová vločka
Pohádkový jednorožec
Need a medic?
True love
Zobraziť ďalšie

Ďalšie dámske doplnky

Bavlnené ponožky
Farebné zrkadlo
Kľúčenka ovál
Zrkadielko
Zobraziť viac