Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Multifunkční pouzdro na iPhone 6
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 1 zákazníkov Zobraziť komentáre (0)

Multifunkční pouzdro na iPhone 6

Stylové koženkové pouzdro ochrání váš iPhone před otřesy, nečistotami a prachem. Na jeho těle dokonale sedí. Do druhé části pouzdra lze uložit platební karty, vizitky a další nezbytnosti, které chcete mít neustále při ruce. Vrchní část je volná pro vaše návrhy. Vkládat můžete vlastní fotografie, obrázky, texty nebo vtipné motivy z naší nabídky.

Rozkládací koženkové pouzdro na iPhone 6 se dvěmi kapsičkami na karty a jednou velkou kapsou na účtenky a další doklady.

Vzory:
Navrhni si
Marek H. 15.12.2017

Biela

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Queen
Policie
Lev
Jednoduché srdce
Malý princ
Apple Jobs
I love
I love you
Zaľúbené srdcia
House
Plameňák
Rainbow heart
Jednorožec
James Bond
Karel Gott
Včelka
Květinový rámeček
King
Zobraziť ďalšie

Ďalšie iphone-ipad

Kryt na iPhone 6 gumový
Obal na iPhone5/5S/SE
Obal na iPad
iPhone 7 kryt gumový soft kryt
Zobraziť viac