Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Multifunkčné púzdro na iPhone 5
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 7 zákazníkov Zobraziť komentáre (0)

Multifunkčné púzdro na iPhone 5

Štýlové koženkové puzdro ochráni váš iPhone pred otrasmi, nečistotami a prachom. Na jeho tele dokonale sedia. Do druhej časti puzdra je možné uložiť platobné karty, vizitky a ďalšie nevyhnutnosti, ktoré chcete mať neustále pri ruke. Vrchná časť je voľná pre vaše návrhy. Vkladať môžete vlastné fotografie, obrázky, texty alebo vtipné motívy z našej ponuky.

Rozkladacia koženkové púzdro na iPhone 5 s dvoma vreckami na karty a jednou veľkou kapsou na účtenky a ďalšie doklady.

Navrhni si
Bohuslava K. 26.7.2017

Biela

Barbora B. 15.7.2016

Biela

Petr K. 21.12.2015

Biela

Sebastian V. 21.9.2015

Biela

Sára Š. 20.6.2015

Biela

Barbora J. 24.12.2014

Biela

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Malý princ
Apple Jobs
Květinový rámeček
Policie
Audrey Hepburn
Darth Vader
Hannibal Lecter
Joker
Motýľ grunge
Bábätko v bruchu
Masaryk
Štír
I love my girlfriend
Jednoduché srdce
I love
I love you
Zaľúbené srdcia
House
Zobraziť ďalšie

Ďalšie iphone-ipad

Kryt na iPhone 6 gumový
Obal na iPhone5/5S/SE
Obal na iPad
iPhone 7 kryt gumový soft kryt
Zobraziť viac