Switch to English  X 
Dodanie do Vianoc už nie je možné garantovať
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Medailónik guľatý
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 22 zákazníkov Zobraziť komentáre (3)

Medailónik guľatý

Ozdobte svoj výstrih originálnym šperkom, ktorý si môžete navrhnúť presne podľa svojich predstáv. Vložte rozprávkový motív pre vašu malú princeznú, alebo dizajn, ktorý urobí z tohto šperku naozajstný skvost. Zapojte fantáziu a ukážte okoliu skutočný originál. Váš dekolt môže zdobiť fotka vašej milovanej osoby, motív ku ktorému máte skutočný vtzah, ale aj textúra, ktorá z medailónika vytvorí skvelý doplnok k vášmu obľúbenému outfitu.

Prívesok na krk s priemerom 25 mm z nerezového materiálu. Súčasťou medailónika je tiež klasický retiazka. Dodávaný s darčekovým vrecúškom. Kvalitná potlač odolný proti poškriabaniu nechtom. Neodporúčame neumiestňovať na medailónik text - nebol by dobre čitateľný.

Vzory:
Navrhni si
Miroslav B. 11.12.2017

Biela, 25mm

Markéta F. 25.10.2018

Biela, 25mm

V dobrém stavu, bez kazu, přesně podle objednávky. Doufám, že nezačne řetízek moc brzy černat.

Radka L. 1.12.2017

Biela, 25mm

Řetízek vypadá kvalitně a potisk vychází hezky. Moc pěkný dárek.

Andrea H. 21.11.2017

Biela, 25mm

Medailonek je velice hezký, mám z něj radost :) doporučuji

Kateřina L. 21.11.2018

Biela, 25mm

Adéla Č. 7.8.2018

Biela, 25mm

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Malý princ
Jednoduché srdce
Jeleň
Michael
Plameňák
Parkour - Zombie Apocalypse
Finsko
Žlté fľaky
Orgovánové srdca
Květinový rámeček
Amorov šíp
MEME Freddie Mercury
Vlk
Cannabis
Železný kříž
Friends forever
Basketbal
Best Friends
Zobraziť ďalšie

Ďalšie šperky

Heart medallion
Zrkadielko srdiečko
Medailónik malý obdĺžnik
Náušnice visiace - kvapka
Zobraziť viac