Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Manžetové gombíky
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 7 zákazníkov Zobraziť komentáre (2)

Manžetové gombíky

Dosť bolo šperkov určených len pre dámy! Prichádza pánska záležitosť. Navrhnite si gombíky do manžiet presne podľa seba. Môžete si na ne dať čokoľvek - obrázok, fotografiu aj nejaké to krátke motivačný heslo, záleží na Vás. Gombíky sú tiež skvelým darčekom pre Vášho milého, pre otecka, brata, strýka i dedka. Je to síce malý drobný detail, ale v kombinácii s tým správnym nápadom určite vyčarí obrovský úsmev na tvári.

Manžetové gombíky vo farbe platiny, priemer 20mm. Dodávané v darčekovom vrecúšku po 2 ks.

Vzory:
Navrhni si
Marcel K. 12.6.2018

Biela

Dokonalé!!!

Miriam J. 2.5.2017

Biela

velice pěkné provedení

Radka F. 13.11.2018

Biela

Růžena F. 27.3.2018

Biela

Marcel V. 2.10.2017

Biela

Alžběta B. 23.5.2017

Biela

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Motýlek
Jednoduché srdce
Malý princ
Darth Vader
Basketbal
Vlk
King
Červený trpaslík
James Bond
Rybaření
JELEN
Trabant
Dear
Angel and devil
Chuck Norris
Abbey road
Amorov šíp
Slovensko
Zobraziť ďalšie

Ďalšie pánske doplnky

Kuchynská zástera
Pánske boxerky Contrast
Ploskačka v darčekovej sade
Pánske boxerky
Zobraziť viac