Switch to English  X 
Vianoce stíhame! Termíny pre Vaše Vianočné darčeky zde
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Malý denník 2018
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 9 zákazníkov Zobraziť komentáre (2)

Malý denník 2018

Inšpiratívny darček pre každého, kto má rád prehľad a poriadok vo svojej činnosti. Taktiež vám doručíme denník, vďaka ktorému budete môcť tlačiť presne tak, ako si predstavujete. Či už je to firemné logo, keď môžete vyjadriť svoje poďakovanie zamestnancom za skvelú prácu, alebo osobnú fotografiu, ktorá pripomína najviac nadanému človeku najdôležitejšej osoby, ktorá ich drží blízko. Je na vás, aby ste si vybrali dizajn, fotografiu alebo logo, ktoré si vyberiete.

Malý vreckový denník s týždenným plánovaním. Tento týždeň je rozdelený na jeden deň rozložený každý deň so súčasnými názvami a zahŕňa aj hodiny v rozmedzí 7-17 hodín. Roztrhávacie rohy uľahčujú orientáciu v denníku.

Navrhni si
Lenka M. 21.11.2018

red

Fotka jako by trochu ztmavla. Jinak spokojenost, fotka je nerozpitá, ostrá. Super.

Lada K. 1.1.2018

černá

Rychlé dodání

Kateřina K. 19.11.2018

černá

Eugen N. 22.12.2017

Fľaškovo zelená

Hai Nam H. 21.12.2017

královská modrá

Josef K. 14.12.2017

Fľaškovo zelená

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Heart beat
Jednoduché srdce
Silueta auta
Kaktus
námorník
I love you
King
Queen
In love
Jednorožec
Angel and devil
Love
Medvedík s balónikmi
Lienka
Vlk
Karel Gott
Love call
Perníček
Zobraziť ďalšie

Ďalšie darčeky

Puk
[new product]
Papuče
Medaila
Zobraziť viac