Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Magnet štvorec
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 141 zákazníkov Zobraziť komentáre (12)

Magnet štvorec

Vytvorte si magnety s vlastnými fotkami alebo obrázky. Potešte svojich blízkych milým darčekom alebo je prekvapte vtipným obrázkom na chladničku.

štvorcový magnet, 57x57mm, plast, hrúbka 2mm

Navrhni si
ANNA P. 1.5.2016

Biela

nekvalitny obrazok
Náš komentář:
výsledná kvalita potisku je závisla na kvalitě vložené fotografie.

Miroslava B. 5.12.2016

Biela

Renáta M. 11.12.2015

Biela

Miroslava K. 15.11.2014

Biela

EVA K. 27.3.2014

Biela

Gabriela J. 11.1.2019

Biela

Super práce,moc se líbilo. Skvělá komunikace,rychlost vyřízení objednávky. Reklamace obratem vyřízena,poslali nový kus a ten malinko nepovedený nechtěli ani vracet. Děkuji!

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

I love
Malý princ
Jesenné vzor
Apple Jobs
ČSSR
Ježiško
Itálie
Švédsko
Jednoduché srdce
Rainbow heart
Jednorožec
Heart beat
I love you
Srdce mozaika
Keep calm
Pivní srdce
Orgovánové srdca
Čtyřlístek
Zobraziť ďalšie

Ďalšie magnety a placky

Placka
Placka magnet
Magnet štvorec kov
Magnet srdca kov
Zobraziť viac