Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Magický hrnek Latte
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 64 zákazníkov Zobraziť komentáre (19)

Magický hrnek LatteHrnček je tmavý, potlač na prvý pohľad nie je vidieť (ale môže trochu presvitať - pri dôkladnom prehliadnutí vidieť je). Po naliatí horúcej tekutiny sa postupne začne potlač zobrazovať.

Navrhni si
Eva S. 20.12.2017

Biela

S tovarom som spokojná iba som si myslela že potlač fotky bude cez celú prednú časť a on je trošku menší ale nevadí je to pekné

Milan Ď. 17.2.2019

Biela

Katarína S. 12.11.2018

Biela

Mária P. 21.10.2018

Biela

Ľuboslav Š. 12.6.2018

Biela

Katarína G. 21.12.2017

Biela

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Jednoduché srdce
Zaľúbené srdcia
Panda
Love call
Medvedík srdce
Malý princ
I love you
Friends forever
Lienka
Queen
Tea bag
Karel Gott
Lev
Liška Bystrouška
Love cat
Michael Jackson
Show Must Go On, freddie mercury
James Bond
Zobraziť ďalšie

Ďalšie hrnčeky

Hrnček Premium
Plechový hrnček
Magický hrnček
Termohrnček keramický
Zobraziť viac