Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Krabička s mint
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 8 zákazníkov Zobraziť komentáre (1)

Krabička s mint

Osviežte seba alebo svojich blízkych malými mentolovými cukríky, ktoré sú prakticky zabalené v kovovej krabičke. A aby bol darček skutočne originálne, my ti práve na túto krabičku natlačíme motív, nápis alebo venovanie, ktoré si vyberieš. Inšpirovať sa môžeš v našej galérii, ale samozrejme nie je problém vložiť aj vlastný fotku alebo dizajn.

Kovová zacvakávacia krabička naplnená mentolovými cukríky. priemer 45mm

Navrhni si
Jarko S. 16.12.2017

Čierna

kvalita potisku je trošku horší a navíc to ’zaměření’ pod úhlem je hloupost, čelní pohled by byl lepší, takhle se mi to nepodařilo vystředit.
Náš komentář:
úhel je čistě ilustrační, střed je vždy podle středová osy v návrháři

Denisa S. 19.12.2018

Biela

Věra S. 15.12.2018

Strieborná

Anna K. 2.10.2018

Biela

Andrea K. 29.5.2018

Biela

Eliška M. 11.2.2018

Strieborná

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Bublina bez textu
Čtyřlístek
Liška Bystrouška
Květinový rámeček
Love
Fotbalový míč
Cannabis
Cibulák
Fotbalový míč
Keep calm
Pohádkový jednorožec
Karavan
No drama llama
I'm limited edition
Plameňák
Zebra
Genius
Chuck Norris
Zobraziť ďalšie

Ďalšie darčeky

Šerpa
Medaila
Pokladnička
Puk
Zobraziť viac