Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Kovová ceduľka-vizitka
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 53 zákazníkov Zobraziť komentáre (5)

Kovová ceduľka-vizitka

Špeciálna kovová vizitka, ktorá vám zaručí pozornosť každého zákazníka. Chcete, aby si vás zákazník bezpečne zapamätal? Obdarujte ho touto výnimočnú vizitkou, ktorú určite len tak nezahodí.

Úžasné kovové vizitky, ceduľky. Univerzálny použítí. možné využiť aj na dvere, alebo ako vizitka pre VIP zákazníkov. Rozmer: 90x50 mm

Navrhni si
Juraj C. 18.10.2018

Stříbrná lesklá

Tomáš P. 5.4.2016

Zlatá lesklá

martin c. 4.10.2015

Stříbrná broušená

Gabriela J. 11.1.2019

Bronzová

Nemám,co vytknout.

Vojtěch S. 18.10.2015

Stříbrná lesklá

Destička je poměrně měkká a má dost ostré hrany. Jinak bez připomínek. Potisk perfektní.

Šárka F. 25.6.2015

Stříbrná broušená

ok

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

James Bond
Sovičky
Love cat
ľudská lebka
Lienka
Medvedík srdce
Kvetinové srdce
Ruky
Vypnout
Radioaktivita
Me gusta
Květinový rámeček
I love
Rámeček z motýlů
Heart beat
Svadba
Cannabis
Music beat
Zobraziť ďalšie

Ďalšie cedule

Vešiak na kabáty
Cedule na dvere