Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Keramická vianočná banka
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 5 zákazníkov Zobraziť komentáre (2)

Keramická vianočná banka

Rozžiarte vianočný stromček ozdobami s vlastným motívom. Vložiť môžete fotografie, ľubovoľné obrázky a alebo vaše vianočné želanie v podobe textu. Oslníte tak nielen príbuzných, ktorí Vás v adventnom období navštívi, ale diviť sa zaručene bude aj Ježiško :)

Keramická banka v tvare gule. Predná strana je určená pre potlač, zadná strana je potom dekorovaná červenými ružami s lístkami.

Vzory:
Navrhni si
Ivana S. 11.12.2018

Biela

očekávala jsem ,že to bude hezčí. Ale v celku spokojenost.Jen na stromek to je docela těžké a poutko by mělo být v barvě stříbrné

Kateřina T. 9.12.2018

Biela

Keramická Vánoční ozdoba, sem velice spokojená je moc hezká.

Blanka Š. 23.12.2018

Biela

Miroslav P. 2.12.2018

Biela

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

I love
Malý princ
Michael Jackson
Lana Del Rey
Masaryk
Tuzex
srdiečka2
MARX SPENCER
Jednoduché srdce
Květinový rámeček
Cannabis
Heart beat
Medvedík srdce
Zaľúbené srdcia
Čtyřlístek
Fotbalový míč
Freddie Mercury
Lienka
Zobraziť ďalšie

Ďalšie domov

Rohožka
Propiska se stříbrným klipem
Zamilovaná kľúčenka
Kľúčenka srdce
Zobraziť viac