Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Keramická vianočná banka
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 5 zákazníkov Zobraziť komentáre (2)

Keramická vianočná banka

Rozžiarte vianočný stromček ozdobami s vlastným motívom. Vložiť môžete fotografie, ľubovoľné obrázky a alebo vaše vianočné želanie v podobe textu. Oslníte tak nielen príbuzných, ktorí Vás v adventnom období navštívi, ale diviť sa zaručene bude aj Ježiško :)

Keramická banka v tvare gule. Predná strana je určená pre potlač, zadná strana je potom dekorovaná červenými ružami s lístkami.

Vzory:
Navrhni si
Ivana S. 11.12.2018

Biela

očekávala jsem ,že to bude hezčí. Ale v celku spokojenost.Jen na stromek to je docela těžké a poutko by mělo být v barvě stříbrné

Kateřina T. 9.12.2018

Biela

Keramická Vánoční ozdoba, sem velice spokojená je moc hezká.

Blanka Š. 23.12.2018

Biela

Miroslav P. 2.12.2018

Biela

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

I love
Malý princ
Michael Jackson
Lana Del Rey
Masaryk
MARX SPENCER
Jednoduché srdce
Květinový rámeček
Heart beat
King
Zaľúbené srdcia
Medvedík srdce
Karel Gott
Cannabis
Queen
I love you
Lienka
Fotbalový míč
Zobraziť ďalšie

Ďalšie domov

Propiska se stříbrným klipem
Rohožka
Zápisníkové dosky
Kľúčenka srdce
Zobraziť viac