Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Keramická dlaždica
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 13 zákazníkov Zobraziť komentáre (4)

Keramická dlaždicaPravá kvalitná keramická dlaždica. Prinášame revolúcie do navrhovania kúpeľní, kuchýň. Univerzálne použitie. Možno tlačiť na jeden kus, alebo na požiadanie vám vyrobíme veľký motív cez viac dlaždíc.

Navrhni si
Jiří H. 19.11.2018

Biela, 152x152mm

na vánoce to bude top dárek

Jaroslav S. 6.10.2018

Biela, 152x152mm

Přehledné stránky, perfektní komunikace jednoduché objednání, rychlé dodání, kvalitně zpracovaná objednávka. E-shop "Balabel" mám již v "oblíbených" a budu se k jeho službám určitě vracet. Doporučuji ostatním.

Anna P. 27.12.2016

Biela, 152x152mm

Velmi drobná nerovnost na jednom místě fotografie, viditelné jen z určitého úhlu.

Liana K. 30.9.2015

Biela, 152x152mm

Super provedení, rychlé dodání a velmi mě potěšila reakce na poznámku v objednávce.

Ivana P. 19.12.2018

Biela, 152x152mm

Lucie K. 19.12.2017

Biela, 152x152mm

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Květinový rámeček
In love
Rámeček z motýlů
Květinový rámeček
Květinový rámeček
Květinový rámeček s motýly
Apple Jobs
Květinový rámeček
Karel Gott
Ryby
Malý princ
Amorov šíp
srdiečka
Rak
Evolution Lego
Vzor - kočky
No signal
Keep calm
Zobraziť ďalšie

Ďalšie kúpeľňa

Celopotlačený utierak
Kúpeľňová sada