Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Hrnček s lyžičkou
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 38 zákazníkov Zobraziť komentáre (12)

Hrnček s lyžičkou

Svieži netradičný hrnček s lyžičkou (v prípade rozbitia sa dá dokúpiť). Tento hrnček je v maximálnej kvalite spracovania povrchu a je vhodný aj do umývačky.

keramický hrnček

Navrhni si
Miriama J. 17.2.2018

Ružová

Keby sa da fotka ( obrazok) zvacsit, viac natiahnut aj smerom dole tak by to bolo super a napis az uplne na spodok....takto je ta fotka dost malinka ale celkovo vyrobok kraaasny

Martina G. 21.11.2018

Čierna

Michaela P. 15.12.2017

Ružová

Silvia V. 12.12.2017

Námornická modrá

Peter L. 11.11.2017

zelená

Renáta V. 18.12.2018

Námornická modrá

Vše jak jsem si objednala a rychlé dodání. Velká spokojenost s objednávkou celkově.

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Jednoduché srdce
I love
Vyplazený jazyk
Medvedík srdce
Květinový rámeček
Rainbow heart
Láska v rukách
Michael Jackson
Železný kříž
Květinový rámeček
Zaľúbené srdcia
Malý princ
I love you
In love
Love
I love you
Čtyřlístek
Angel and devil
Zobraziť ďalšie

Ďalšie hrnčeky

Hrnček Premium
Plechový hrnček
Magický hrnček
Termohrnček keramický
Zobraziť viac