Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Farebné zrkadlo
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 14 zákazníkov Zobraziť komentáre (3)

Farebné zrkadlo

Malé vreckové zrkadielko, pre všetky dámy, ženy a dievčatá, ktorým nie je ľahostajný ich vzhľad. Vďaka jeho rozmeru sa pohodlne zmestí aj do tej najmenšej kabelky. Vyzerať tak môžete stále skvele a navyše zaujmete svoje okolie vlastným dizajnom, ktorý vám na zrkadlo zhotovíme. Inšpirovať sa môžete aj v našej galérii, kde máme nepreberné množstvo rôznych motívov. Finálna verzia zrkadlá tak záleží len vás.

Vreckové plastové zrkadielko v guľatom tvare s priemerom 6cm

Navrhni si
Jitka Č. 30.1.2019

Růžová

spokojenost

Lenka K. 21.1.2019

Biela

Jako vždy rychlé a perfektní

Zdeněk J. 17.12.2018

černá

Lucie K. 12.12.2018

Modrá

Karolína H. 21.11.2018

černá

Kateřina G. 18.10.2018

Strieborná

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Květinový rámeček
Květinový rámeček
Jednoduché srdce
Jednorožec
Svadba
Liška Bystrouška
liška
Plameňák
Motýľ grunge
Jednorožec
Audrey Hepburn
Jóga
Zebra
Jeleni
Cyklista
Pivoňka
Purrfect
Srdce mozaika
Zobraziť ďalšie

Ďalšie dámske doplnky

Bavlnené ponožky
Kľúčenka ovál
Háčik na tašku
Nohavičky Short
Zobraziť viac